OFERUJEMY:

SERWIS NART
SERWIS SNOWBOARD
UŻYWANY SPRZĘT NARCIARSKI
WYMIANĘ SPRZĘTU NA NOWY

serwis nart katowice
używane narty katowice
rękawiczki narciarskie katowice
O FIRMIE

Prowadzę działalność od ponad 30 lat. Współpracuję z czołowymi polskimi sportowcami (narciarstwo alpejskie, biegi narciarskie, biathlon, skoki narciarskie).
Naszą firmę tworzy grupa wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim stażem. Oferujemy serwis narciarski i snowboardowy zimą, tenisowy latem. Prowadzimy także sklep narciarski i ogólno sportowy. Posiadamy ponad 100 kompletów nowych i używanych nart. Oferujemy też nowe i używane buty oraz szeroki asortyment wszelkiego rodzaju sprzętu narciarskiego. Profesjonalnie doradzimy jaki sprzęt wybrać, jak o niego zadbać i efektywnie korzystać.

Zapraszam, Edward Wrona.

Ceny w naszym sklepie są porównywalne z allegro, zalety: można przymieżyć sprzęt oraz gwarancja na miejscu.

Ile razy można ostrzyc krawędzie narty?
- Wszystko zależy m.in. od tego jak bardzo będą one zniszczone za każdym razem, oraz od fachowca zajmującego się serwisem. Krawędź ma ok 2 mm grubości.

Co robić z wiązaniami po sezonie?
- Najlepiej rozkręcić na minimum, żeby sprężyna odpoczeła.

Czy rozwarstwienie nart/snowboardu można naprawić?
Oczywiście, że tak. Na początku wykonuje się dokładne czyszczenie i odtłuszczanie powieżchni. Następnie starannie nakłada się rozrobiony klej i ściska dużym ciężarem na cały dzień.

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej: o nartach, o ich serwisowaniu, masz jakiekolwiek wątpliwości, zapraszamy do naszego sklepu.

Jak wszystko inne również deska snowboardowa wymaga od czasu do czasu profesjonalnego serwisu w miarę eksploatacji. Osprzęt snowboardowy nie należy do tanich, dlatego warto dbać o sprzęt, gdyż zaniedbanie i brak konserwacji między sezonami lub niewłaściwe przechowanie, użytkowanie, transport może nas słono kosztować przy naprawie, a grozić może też koniecznością kupna nowej deski. W zależności od uszkodzeń, ich typu, czy mają one pochodzenie mechaniczne, czy raczej zużycia naprawy mogą mieć wyższe lub niższe koszty. Serwis snowboard Katowice oferuje kompleksowe usługi w zakresie serwisowania sprzętu snowboardowego od drobnych napraw i konserwacji, odnawiania, ozdabiania poprzez poważne naprawy konstrukcyjne, najczęściej po wypadkach na stoku lub w wyniku mechanicznego uszkodzenia. Z pewnością naprawy w sezonie zimowym, snowboardowym są droższe niż poza sezonem, dlatego warto wcześniej sprawdzić stan swojej deski i dokonać przeglądu niezbędnych napraw, po czym dokonać ich jeszcze przed sezonem, kiedy w serwisach nie ma ani tłoku, ani wygórowanych cen. Zdarzyć się również może, iż z naszym sprzętem coś się stanie podczas pobytu na wyjeździe zimowym, wówczas alternatywą jest wypożyczenie sprzętu na miejscu lub jego ekspresowa naprawa w okolicznym serwisie. Wszystko zależy od tego na ile uszkodziliśmy sprzęt i na ile da się go od ręki naprawić, a także od tego jaką kwotą dysponujemy na jego serwis. Wiele osób nie przywiązuje się do swojej deski, natomiast istnieje liczna grupa osób, która nie wyobraża sobie jazdy bez swojej deski, która stanowi uosobienie całej radości i hobby snowboardowego. To dla nich w szczególności serwisy sprzętu sportowego są ważne. Nasz sklep zaopatruje również Siemianowice Śląskie.